Jmenuji se Honza Kratochvíl, certifikovaný makléř společnosti RE/MAX Consult. Léta jsem se zabýval finančním poradenstvím, tři roky jsem vedl jednu z poboček Komerční banky v Praze. Touha po pracovní nezávislosti a chuť čelit novým výzvám mě přivedly k příbuznému oboru - do realit. Od začátku roku 2015 jsem makléřem RE/MAX Consult s pobočkou na Kladně. Sám působím v pomyslném trojúhelníku mezi Kladnem, Berounem a Prahou. Líbí se mi pestrost nemovitostí a klientů, o které se tak můžu starat. Po dobu své praxe jsem pomohl získat nové majitele přes padesáti nemovitostem a jejich majitelům. Mám báječnou ženu, dvě děti, rád hraju basketbal a účastním se extrémních běhů Spartan Race.

 Se svým týmem umím prodat vaši nemovitost: výhodně – za nejlepší možnou cenu, včas – v termínu, který vám vyhovuje, bezpečně – abyste Vy ani Vaše peníze nepřišli k úhoně, a v pohodě – v naší péči se budete cítit jako v pětihvězdičkovém hotelu a vše se obejde bez zbytečných komplikací.

I když sám dobře rozumím realitám, obchodu a financování koupě nemovitostí, přesto se opírám o tým zkušených profesionálů, abychom Vám společně zajistili ten nejlepší servis v každé oblasti. Žádáte důkaz místo slibů? Projděte si rubriku Reference. Uvidíte nemovitosti, které jsme již zobchodovali, a dočtete se, jak se s námi klientům spolupracovalo.

Anna Kratochvílová

Asistentka Anička je moje pravá ruka. Vystudovala práva a personalistiku, žila několik let v zahraničí a jsem rád, že naši klienti mohou využít její zkušenosti z realitního oboru a projektového řízení. (Vždyť co jiného je prodej nemovitosti než zásadní projekt?) Ve volném čase běhá, zpívá a neustále se učí nové věci.

Jiří Matoušek

Jirka Matoušek je fotograf (v) pohybu. Jak to asi vypadá, když vedle triatlonu, longboardingu nebo jiného dynamického sportu nafotí nemovitosti?  Výborně! Máte jistotu, že jejich prezentace není nuda. Jirka je kreativní perfekcionista, vždy hledá zajímavé kompozice a lichotivé úhly a vymýšlí nové nápady. Více o něm zjistíte na www.blackbeephoto.com

DRONPRO

Úžasná videa nemovitostí pro nás připravuje https://dronpro.cz. Milují stát u zrodu něčeho nového, neustále experimentují s novými technikami natáčení, které sami pojmenovávají. Jejich drony jsou pojištěné a piloti certifikovaní ÚCL. Pracují vždy se špičkovým vybavením a přesto, že je jejich firma orientovaná hlavně na letecké záběry, rádi si hrají i s technikou "ze země" a následnou postprodukcí.

Mgr. Jan Kindl

Po právní stránce je garancí bezproblémového průběhu prodeje Mgr. Jan Kindl, advokát zapsaný u Advokátní komory ČR pod číslem 11262. Pan Kindl je mimo jiné odborníkem na právo nemovitostí. Máme rádi jeho schopnost psát smlouvy srozumitelně každému učastníkovi a umění případy vždy spíše zjednodušovat než komplikovat. S advokátní kanceláří Kindl&Výborčík jsme po dobu spolupráce s naší pobočkou bez problémů zrealizovali více než 2 000 případů.