Prodej nemovitosti je komplexní proces. Pouze pokud všechny potřebné kroky do sebe zapadnou, jak mají, k uskutečnění obchodu dojde v klidu a výhodně pro všechny zúčastněné strany. Při péči o Vás a Vaši nemovitost používáme mimo jiné i následující nástroje:

Konzultace

Všechno začíná u komunikace. Potřebujete poradit? Chcete znát názor odborníka? Jsme Vám k dispozici.Pokud se rozhodnete pro spolupráci s námi, uvidíte, že i tehdy jsme naprosto transparentní a Vy dostáváte přesně takovou úroveň informací, která Vám vyhovuje.

Obchodní a marketingový plán

Neprodáváme naslepo. Víme, čeho chceme dosáhnout, jakým způsobem a v jakém časovém horizontu.

Profesionální prezentace

Chceme ukázat Vaši nemovitost takovou, jaká je, ale lichotivě a uživatelsky příjemně. Neváháme investovat do úklidu a vylepšení prostor, fotíme s láskou, a pokud je to vhodné, natáčíme videoprohlídky. Nemovitosti můžeme zaměřit a vždy tvoříme půdorysy.

Nabízení nemovitosti

Internetová a novinová inzerce nejsou všechno. Zájemce aktivně sami vyhledáváme. Používáme rozsáhlou firemní databázi společnosti RE/MAX, lokální inzerci, sociální sítě a oslovujeme investory a možné potenciální kupující. Funguje to!

Prohlídky nemovitostí

Zorganizujeme prohlídky tak, aby byly maximálně efektivní a co nejméně Vás zatěžovaly, pokud v nemovitosti stále bydlíte. Dbáme na Vaše bezpečí, respektujeme Vaše soukromí.

Vyjednávání o ceně

Když prodáváte padesát nemovitostí ročně, můžete si být jisti, že se to projeví při sjednávání dalších obchodů. I díky tomu Vám umíme zařídit nejvyšší možnou prodejní cenu za výhodných podmínek tak, aby byly respektovány Vaše cíle a potřeby.

Finanční poradenství

Zájemce o koupi bez dostačujících prostředků je k ničemu. Můžeme mu pomoci s financováním kupní ceny, nebo alespoň rychle odhalíme, zda s ním vůbec jednat.

Právní služby

Náš právník řeší kompletní smluvní dokumentaci našich případů perfektně, rychle a citlivě (včetně právních hlavolamů). Vždy ale samozřejmě můžete konzultovat i se svým advokátem.

Advokátní úschova

Kupní cena za Vaši nemovitost je bezpečně uschována po dohodě s Vámi – nejčastěji v úschově u našeho pojištěného advokáta.

Komunikace s úřady

Pro usnadnění celého procesu jednáme se všemi potřebnými institucemi: katastrálními, ale i stavebními a finančními úřady.

Předání nemovitosti

Prodej pro nás nekončí podpisem rezervační smlouvy. Řešíme ho od A do Z. Zastavíme se, až když mají noví majitelé v ruce klíče, podepsaný předávací protokol a přepsané energie.

Vyhledávání nemovitosti

Už se Vám stalo, že jste chtěli koupit nové bydlení, ale neměli jste čas trávit dny na internetu a hodiny na prohlídkách? Nebo se necítíte silní tváří v tvář makléři prodávajících? S tím Vám umíme pomoci. Profesionál na Vaší straně Vám pomůže vybrat ideální nemovitost ke koupi – rychle a bezpečně.